فروش  زرشک صادراتی بیرجند به سراسر دنیا

 زرشک صادراتی ایران محصولی اعلا و برگزیده است که طی مراحل گوناگون و زیر نظر کارگرانی مجرب و دقیق چیده و خشک می‌شود و در مرحله آخر حبه‌های یکدست و سالم و درخشان و درشت برای استفاده در صادرات انتخاب می‌شوند. بنابراین زرشک صادراتی بی نقص‌ترین نوع زرشک است که در سطح جهانی باعث اعتبار و آبروی کشور ایران می‌شود. بعضی از کشورهای وارد کننده زرشک از آن برای مصارف آرایشی و بهداشتی و دارویی استفاده می‌کنند و جلوه ظاهری زرشک خیلی برای آنها مهم نیست، می‌توان از زرشک دانه اناری هم برای صادرات زرشک به آن کشورها استفاده کرد. بنابراین انواع گوناگون زرشک می‌توانند نیازهای خاص کشورهای متفاوت را برطرف کنند. قیمت زرشک پفکی اعلا از قیمت زرشک دانه اناری بالاتر است. 

نکته مهم در صادرات زرشک، بازاریابی و شناخت بازارهای جهانی برای این محصول می‌باشد که سویه غذایی زرشک را نیز درک کنند. در صورتی که ملت‌های دیگر با مصارف غذایی فراوان زرشک آشنا شوند و موارد استفاده از آن را دریابند می‌توانیم امیدوار باشیم که صادرات زرشک به یکی از ارکان اقتصادی کشور مبدل شود. موضوع مورد توجه ارزش ذاتی زرشک است که تاکنون به‌طور درخوری به آن پرداخته نشده است. این مهم مستلزم توافق ضمنی بسیاری از نهادها و مسئولین و سرمایه‌گذاران و مردم در تلاش برای معرفی هر چه بیشتر این محصول در سطح جهانی می‌باشد. در ایران اکثریت نیاز مردم به زرشک توسط خراسان جنوبی و دو شهر بیرجند و قائل برطرف می‌شود. زرشک در شرایط سخت آب و هوایی خراسان جنوبی رشد می‌کند و ثمر می‌دهد. در واقع به نظر می‌رسد مجموعه عواملی که خاک و آب و هوای این منطقه را می‌سازند شرایط ویژه‌ای خلق کرده‌اند که برای رشد و پرورش زرشک مناسب ترین موقعیت می‌باشد. بنابراین تلاش برای رفع موانعی که پرورش و عرضه و صادرات زرشک را کند و پر دست انداز می‌کنند از اهم مسائل مربوط به کشاورزی در این منطقه می‌باشد.

فروش زرشک صادراتی بیرجند  به سراسر دنیا در کشت و صنعت آبرام  هم در تهران و هم در بیرجند امکان پذیر می باشد. برای خرید زرشک با ما با روش ها زیر تماس بگیرید!

 مدیر فروش خانم شادمان
شماره موبایل 09122980199
شماره دفتر 021-86046255
کانال تلگرام Zereshk_price@
پاسخگویی تلگرام barberry_abram@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی info@abramfood.com
آدرس شرکت تهران، یوسف آباد، خیابان ١٢، پلاک ٢٨