فروش زرشک پفکی  مرغوب صادراتی در ایران 

زرشک پفکی به دلیل پروسه دامنه‌دار و طولانی مدتش که نیاز به دقت، ریزه‌کاری و نیروی انسانی زیاد دارد با قیمت گران‌تری در بازار عرضه می‌شود. زرشک پفکی در واقع در طول دو ماه و اندی با محافظت و دوری از انواع آلودگی‌های محیطی و در مکانی سرپوشیده خشک می‌شود.

زرشک دانه اناری در زیر اشعه مستقیم خورشید و روی لایه‌هایی از کاهگل گسترده می‌شود تا در حرارت خورشید رطوبتش گرفته شود. نکته‌ای که در این روش بسیار حائز اهمیت است بلندی کوت زرشک است که باید حداکثر چند سانتی متر باشد و گرنه انباشتگی زیاد زرشک مانع می‌شود که نور خورشید به خوبی به لایه‌های زیرین برسد و در نتیجه زرشک مرطوب و پرآب دچار آسیب‌دیدگی و کپک‌زدگی می‌شود و به اندازه لازم خشک نمی‌شود.

در صورتی که در مدت خشک کردن زرشک بارندگی نداشته باشیم کمتر از ۲۰ روز به محصول مطلوب خشک شده می‌رسیم. زرشکی که به این صورت خشک و  روانه بازار می‌شود به زرشک دانه اناری شهرت دارد.

زرشک خشک شده در مقایسه با زرشک تازه جرم کمتری دارد و فضای کمتری اشغال می‌کند و به راحتی قابل بسته‌بندی و حمل و نقل می باشد. قیمت روز زرشک دانه اناری کمتر از قیمت روز زرشک پفکی و خریداری آن برای رستوران‌ها و هتل‌ها به صرفه‌تر است. برای مقاصد صادراتی نیز زرشک پفکی مناسب تر است. هرچند برخی از کشور ها از جمله روسیه خریدار زرشک دانه اناری ایران هستند. فروش زرشک پفکی با کیفیت مرغوب جهت مقاصد صادراتی در مجموعه زرشک آبرام انجام می گیرد. با ما از راه های زیر در ارتباط باشید. قیمت روز زرشک در وب سایت ما همواره درج میشود. 

زرشک صادراتی در انواع پفکی و زیرتالاری فروش عمده, انواع زرشک پفکی - فروش زرشک در مشهد , قیمت زرشک صادراتی - خرید زرشک صادراتی در تهران, خریدار عمده زرشک پفکی مرغوب خراسان جنوبی , 

 

 مدیر فروش خانم شادمان
شماره موبایل 09122980199
شماره دفتر 021-86046255
کانال تلگرام Zereshk_price@
پاسخگویی تلگرام barberry_abram@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی info@abramfood.com
آدرس شرکت تهران، یوسف آباد، خیابان ١٢، پلاک ٢٨